خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
بلیط شیراز تهران
Barabas Ropa de hombre
فایلهای علمی
تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پاور پوینت راهنمای استانداردهای حسابداری

پاورپوینت راهنمای استانداردهای حسابداری

دانلود پاور پوینت راهنمای استانداردهای حسابداری

پاور پوینت راهنمای استانداردهای حسابداری 
استانداردهای حسابداری ایران 
 استانداردهای حسابداری دولتی 
استانداردهای حسابداری در ایران 
 استانداردهای حسابداری بین المللی 
 استانداردهای حسابداری دولتی ایران 
 استانداردهای حسابداری آمریکا 
 استانداردهای حسابداری نشریه 160 
استانداردهای حسابداری پیمانکاری 
 استانداردهای حسابداری اسلامی 
استاند
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 6 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 28

پاورپوینت راهنمای استانداردهای حسابداری

 تعداد اسلاید:28پاورپوینت مجزا


فرمت پاورپوینت(قابل ویرایش)

در این فایل تمامی استانداردهای حسابداری توضیح داده شده است.و تک تک مباحث ب

ه طورکامل شرح داده شده است.


این فایل شامل28پاورپوینت مجزا است که هر استاندارد حسابداری یک پاورپوینت مجزا دارد.

دانلود پاور پوینت راهنمای استانداردهای حسابداری


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاور پوینت راهنمای استانداردهای حسابداری ,

پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی

پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی

دانلود پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی

پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی
شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق 
تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی
پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 202 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 88

پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی


چکیده :

در عرصه روح – روان آدمی بخصوص در امر تعلیم و تربیت کارشناسان همه روزه در جهان ما باب نویسی را می گشایند و شیوه های تربیتی تازه تری را ارائه می دهند . تلاش ، کنکاش آنها همواره این است که نوآموزان و نونهالان و دانش پژوهان را در مسیری بهتر قرار دهند .

در این پژوهش که شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی ناحیه 1 اردبیل است پژوهشگر نتایج زیر را بدست آورد . 40 درصد از نمونه را معلمین و تعداد 60 درصد را دانش آموزان تشکیل میدهند . تعداد 93 درصد از نمونه را پایه اول و تعداد 7 درصد را پایه دوم تحصیلی تشکیل میدهند . تعداد 90 درصد از معلمین را زنان و تعداد 10 درصد از معلمین را مردان تشکیل میدهند . تعداد 9/28 درصد را افراد فوق دیپلم و تعداد 8/57 درصد را اقراد لیسانس و تعداد 1/13 درصد را افراد فوق لیسانس تشکیل میدهند . بالاترین فراوانی مربوط به افراد دارای رشته ادبیات و اجتماعی و کمترین فراوانی مربوط به افراد دارای تحصیلات ریاضی است . بالاترین فراوانی افرادی که در پایه اول تدریس میکنند 8/12 و فراوانی افرادی که در پایه اول و دوم تدریس میکنند 2/10 درصد و فروانی افرادی که در هر چه پایه تدریس میکنند 9/76 درصد است بالاترین فراوانی افرادی که کمتر از 10 سال سابقه کار دارند 1/87 درصد و معلمینی که 10 الی 20 سال دارند 8/12 درصد است. بیشترین روش تنبیهی در مدارس راهنمایی برای دانش آموزان انجام میشود روش اطلاع رسانی به خانواده دانش آموزان است. معلمان بیشتر و دانش آموزان به تنبیه عقیده دارند. در مدارس راهنمایی از شیوه های تشویقی بیشتر استفاده شده است .

کلمات کلیدی : تشویق – تنبیه

 

 

فهرست مطالب

عنوان ...............................................................................................................................صفحه

 

مقدمه.... 7

بیان مساله..... 9

-اهمیت و ضرورت مساله : 11

هداف تحقیق :.. 12

فرضیه های تحقیق :.. 12.

نتایج کاربردی پژوهش... 13

پیشینه نظری تحقیق : 15

بررسی گستره نظری و سوابق پژوهشهای پیشین: 16

قسمت نخست : گستره نظری.. 17

فقه و تنبیه. 22

سلام و تنبیه کودک.. 24

دیدگاههای نظریه پردازان در زمینه انگیزش درونی.. 37

2-1 انگیزش صلاحیت.. 38

3-3- انگیزه درونی.. 41

نقش موثر تشویق و محبت در تربیت کودک.. 43

تشویق در مکتب مولانا 44

دانشمندان و تنبیه. 45

پیشینه ی عملی تحقیق. 48

انگیزه های نامطلوب در تنبیه. 49

وظایف و محدودیت ها 52

جانشین های تنبیه. 55

عواقب تنبیه بدنی.. 58

مدرسه و تربیت.. 60

روش اجرای پژوهش... 66

محتوای پرسشنامه. 68

بخش اول آمار توصیفی.. 72

بخش دوم آمار استنباطی.. 79

بحث و نتیجه گیری.. 83

محدودیت ها 84

پیشنهادات.. 85

دانلود پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه شناسایی و تعیین استفاده از روشهای مختلف تشویق و تنبه در مدارس دخترانه راهنمایی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی

پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی

دانلود پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی

پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی
پایان نامه شناسایی خودرو
شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی
دسته بندی پژوهش های دانشگاهی
فرمت فایل doc
حجم فایل 4331 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 84

پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی

چکیده:

در این پایان نامه تحقیقاتی چندین روش همراه با بعضی معایب و محاسن آن مورد بررسی واقع شده است از جمله: شناسایی خودرو در تصاویر هوایی شناسایی خودرو مبتنی بر جزئیات در تصاویر خیابانی، شناسایی خودرو در الگوریتم Icm و در نهایت Vision bqased ACC در پایان پروژه توضیحاتی در باب سیستم حمل و نقل هوشمند و چگونگی و کاربرد شناسایی خودرو ارائه شده است.

حال به صورت کلی به بیان برخی از این یافته‌ها می‌پردازیم.  درشناسایی خودرو در عکسهای هوایی، یک سیستم برای شناسایی خودروها در تصاویر هوایی در طول جاده عرضه می‌شود و شروع کار ازتست‌های روانشناسی می‌باشد تا ویژگی‌های مهمی برای شناسایی (همانند مرز بدنه ماشین، مرز جلوی شیشه جلو و...)پیدا شود. که در ساختار Baysian نشان داده شده است.

شناسایی وسیله نقلیه بوسیله VIEW POINT و RESOLUTION انجام می‌شود. و وسیله نقلیه به عنوان مستطیل مدل می‌شود از میانگین gray level و سطحهای شیبدار درونی، بیرونی و میانی وسایل برای تشخیص استفاده می‌شود.

در یک تشخیص دوربین ایستا، اشیای در حال حرکت بوسیله back ground subtraction شناسایی می‌شود.

در دیاگرام سیستم تشخیص، ماشین هندسی و دوربین تا وقتی که توزیع کننده ویژگی‌ها بیشتر تعلیم داده شوند بدون یادگیری مدل می‌شود. جهت جاده‌ها بوسیله لاین‌های انبوه در تصویر تخمین زده می‌شود و از چهار قسمت از جلوی شیشه جلویی دو قسمت از مرز بیرونی سایه و شدت منطقه سایه هنگامی که وجود دارد به عنوان  ویژگی استفاده می‌شود. در تست روانشناختی یک مجموعه داده متفاوت با ماشینهای در شرایط آشکار سازی و تراکم مختلف در محیط متفاوت استفاده می‌شود.

نتایج بدست آمده شامل شکل مستطیلی، طرح wind shield، سایه ماشین تشخیص را آسانتر می‌کند و همچنین محیط که روی تشخیص اثر می‌گذارد می‌باشد.

در دسته‌ای از مسیر‌های جاده‌، مسیر‌های مورد نظر (DOI) می‌تواند بوسیله عکسها تخمین زده شود ویژگی‌های استفاده شده در این روش اغلب ویژگی‌های گردایان خطی می‌باشند. وازجوابهای گرادیان فیلتر‌های شکل اصلی استفاده می‌شود.

برای شناسایی ماشینها با ویژگی‌های قید شده باید شکل محل وابسته به مرکز را بشناسیم و از یک مدل عمومی شامل یک  frame geometrical wire model و یک surface reflectance model استفاده می‌شود.

در بحث یکپارچگی ویژگی‌های چندگانه به ترکیب خصوصیات نیاز داریم و از شبکه Baysian استفاده می‌کنیم. در پارامتر‌های handcraft BN به دستگاههایی با مقادیر CPT نیاز داریم انجام دادن شناسایی با پارامتر‌های دستی کارایی قابل قبولی را نشان می‌دهد.

سپس بحث یادگیری پارامتر‌ها بیان می‌شود که به عنوان مثال یادگیری CPT  فقط به محاسبات هیستوگرام نیاز دارد پس از آن شناسایی و سپس پردازش بیان خواهد شد. ضمنا بحث ROC که منحنی‌هایی هستند که کارایی سیستم ما  را روی دو database نشان می‌دهد مطرح می‌شود.

بحث بعدی ذکر شده شناسایی ماشین مبتنی بر جزئیات می‌باشد. که باعث kay   ‌هاکه از تصاویر ماشین‌ها که از مجموعه یادگیری بدست می‌آید ذکر می‌شود و به دسته‌بندی‌ها می‌پردازد. یک مخصوص می‌تواند بیش از یک دسته  kay point آمیخته شود. در پایگاه داده زیر‌مجموعه منظره خیابان همه عکسها به gray scale از نتایج آزمایشات مختلف استفاده می‌شود سیستم بنزین SVM ‌های سراسری را اجرا می‌کند. آخرین مرحله در شناسایی اشیا در عکسها بکار بستن دسته کننده‌های دانا به همه پنجره‌های پنهانی در عکسها می‌باشد. بحثهایی در مورد شناسایی‌های چندگانه و روش‌های حل آن بیان می‌گردد. کاربرد این روش شناسایی ماشین با بکارگیری حد آستانه در آن صورت می‌گیرد همچنین می‌توان از روش برچسب‌گذاری در ماشینها استفاده کرد که معایب آن هم ذکر خواهد شد.

بحث‌هایی در مورد شناساگر اجزا و اینکه جهت ارزیابی هر جزء شناساگر، هر شناساگر به صورت زیر‌مجموعه‌ای از مجموعه تست بیان می‌شود، ذکر می‌گردد. و نیز بحث ترکیب اجزا بیان می‌شود که در آن سه دیدگاه بیان می‌شود.

بطورکلی قابل بحث است که آیا دسته‌های  kay point ماشین می‌تواند به عنوان قسمتهای ماشینی مطرح شوند، یک مقایسه با سیستم کلی‌نگر فراهم می‌شود که برای نشان دادن دیدگاه مبتنی بر جزئیات از آن استفاده می‌شود. مشاهده می‌شود که سیستم مبتنی بر جزئیات در برابر شرایط غیر عادی همانند در‌آمیختگی و روشنایی قوی مقاومت بیشتری دارد. در این ساختار منابع محاسباتی بیشتری نیاز داریم. در نهایت این روش با کارهای اولیه در شناسایی خودرو مقایسه می‌شود.

در الگوریتم ICM در ابتدا مقایسه‌ای بین PCNN صورت گرفته است، و مطالب جزئی در مورد ICM و شامل اینکه ویژگی‌های تصویر نمی‌توانند بعد از پروسهICM به آسانی بهبود یابند. الگوریتم ICM چند pulse image را می‌سازد و شناسایی تغییرات از مقایسه این تصاویر مشابه بوجود می‌آید.

بحث شناسایی ماشین در حال حرکت روی جاده با استفاده از این ICM بیان می‌گردد ICM عکسهای تصاویر را معکوس می‌کند.

در روش آخر vision based Acc می‌باشد، بحث علامتهای مسیر جاده بیان می‌گردد که هر علامت مسسیر شناسایی می‌شود و یک ناحیه interest به جای پوشاندن قسمت جلوی ego- vehicle استفاده می‌گردد.

سیستم پیگیری خط توصیف می‌شود که به سه زیر سیستم تقسیم می‌گردد. سرانجام بحث شناخت و ردیابی ماشین با استفاده از وسایل نقلیه کاندید شده در طول مسیر که هر کدام به 5 منطقه فرعی و مستقل تقسیم می‌شود بیان می‌گردد.

مقدمه

داستان cartell با یک فرد به نام Dr William M Flook شروع می‌شود.

علاقه‌ی او در علم با یک خواسته (میل) جرقه زده شد تا آن را به طور عملی در خانه و شغلش اجرا کند بعد از چندین سال مطالعه و کسب تجربه Dr.Flook سیستم شناسایی ماشین مبتنی بر تکنولوژی مغناطیس سنج، توسعه داد و آن را Cartell  نامید. در سال 1969 ، آن را ساخت و اولین سیستم را در خانه‌اش بکار انداخت. چندین سال بعد او بیشتر از 40 سیستم را برای خانواده و دوستانش به‌کار انداخت. با آگاهی از اهمیت این کشف، Dr. Flook، این تکنولوژی را در سال 1975 به نام خودش کرد. فروش Cartell در سال 1979، آغاز شد  مهمترین چالش آن فیلتر‌کردن فرکانس راذیویی تولید شده بوسیله‌ی برق بود.

Cartell، قادر است تا یک آرایه بزرگ از نیاز‌های drive way  را معرفی کند.


دانلود پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه شناسایی خودرو از طریق عکسهای هوایی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه شفافیت مالی

پایان نامه شفافیت مالی

دانلود پایان نامه شفافیت مالی

پایان نامه شفافیت مالی
 شفافیت مالی
پایان نامه شفافیت
دسته بندی مالی
فرمت فایل doc
حجم فایل 27 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

پایان نامه شفافیت مالی

قسمتی از متن:

مقدمه

پدیده فساد به دلیل اینکه رقابت پذیری را د شوار و تخصیص بهینه منابع را دچار اختلال می کند ، ضد رشد قلمداد می شود.

به طور کلی در اجرای سیاستگذاری اقتصادی ، سه عامل اساسی را می توان به طور مشخص ضد رشد قلمداد کرد :

گستردگی فعالیت های دولت در امور اقتصادی :

شفافیت اندک، یاعدم شفا فیت و، به تبع آن ، عدم پاسخگویی مدیریت دولتی

تضعیف ثبات ، قانونمندی و رقابت پذیری محیط فعالیت های اقتصادی

در پاسخ به اجماع جامعه پولی و مالی بین المللی در مورد این واقعیت که «حسن زمامداری»در نیل به ثبات اقتصاد کلان و رشد با کیفیت عالی اهمیت اساسی دارد.

شفافیت مالی به معنای این است که ساختار عملکردهای دولت، تصمیمات سیاستگذاری مالی ،  حساب های بخش عمومی و پیش بینی های مالی همگی در معرض اطلاع عام قرار داشته باشد .

بنابراین ، شفافیت مالی اعتبار را افزایش می دهد و فواید آن در کاهش هزینه های استقراض و حمایت های بیشتر آحاد جامعه آگاه از سیاست های کلان اقتصادی منعکس می شود.

اصول چهارگانه کلی ، که حمایت کلیه کشورهای عضو را می طلبد، به شرح زیر است :

الف . شفافیت نقش ها و مسئولیت ها، که انعکاس دهنده مرزبندی درونی دولت بین فعالیت های مالی ، پولی و بنگاه های اقتصادی عمومی از یکسو، و بخش های عمومی و خصوصی از سوی دیگر است .

ب: دسترسی عام به اطلاعات شامل جامع بودن اطلاعات و تعهد دولت به انتشار اطلاعات در مقاطع زندگی مشخص است .

ج:علنی بودن تهیه ، اجرا و ارائه گزارش بودجه، موازین عرفی مربوط به پوشش ، قابلیت دسترسی و وحدت اطلاعات مالی را در برمی گیرد .

د= اطمینان یابی مستقل از وجدت و یکپارچگی  بر استفاده از موازین عرفی حسابرسی و آمارگیری تاکید می گذارد و حتی فراتر از آن دولت ها را به مجاز  شمردن رسیدگی دقیق فرا می خواند.

روشن بودن نقش ها و مسئولیت ها

یکی از جنبه های کلیدی مقوله شفافیت روشن بودن نقش ها و مسئولیت های دولت است که به بیانیه های مربوط به سیاست های مالی اعتبار می بخشد و زمین را برای پاسخگویی اعمال مالی فراهم می سازد .

دانلود پایان نامه شفافیت مالی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه شفافیت مالی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی

پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی

دانلود پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی

پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی
شرع به جرم در قانون مجازات
جرم در قانون مجازات اسلامی
پروپوزال شرع به جرم در قانون
دسته بندی حقوق
فرمت فایل doc
حجم فایل 86 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21

پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی


بیان مسأله اساسی تحقیق به طور كلی (شامل تشریح مسأله و معرفی آن، بیان جنبه‏های مجهول و مبهم، بیان متغیرهای مربوطه و منظور از تحقیق) :

شروع به جرم که یکی از موضوعات مهم حقوق جزای عمومی می باشد مانند هر پدیده حقوقی دیگر امری اعتباری است و براساس دکترین حقوقی و رویه قضایی غالب کشورها از جمله ایران، مرحله ای از رفتار مجرمانه است که به دلیل دخالت عامل خارجی، جرم تحقق پیدا نمی کند. این موضوع بعنوان یک واقعه  (پدیده)حقوقی دارای شرایط و ارکانی است که در دکترین  و رویه قضایی پذیرفته شده است و ان میزان از عملیات اجرایی جرم که حاکی از حالت خطرناک مرتکب آن است غالبا موجب مفسده اجتماعی می گردد و با توجه به اینکه یکی از علل تعزیر، ارتکاب اعمال مفسده آور است، حکومت اسلامی میتواند ان را جرم و قابل مجازات اعلام کند. و تطبیق شروع به جرم قانون جدید ایران با کشور انگلستان است.

 

د - اهمیت و ضرورت انجام تحقیق (شامل اختلاف نظرها و خلاءهای تحقیقاتی موجود، میزان نیاز به موضوع، فواید احتمالی نظری و عملی آن و همچنین مواد، روش و یا فرآیند تحقیقی احتمالاً جدیدی كه در این تحقیق مورد استفاده قرار می‏گیرد:

بررسی اینکه آیا شروع به جرم در قانون مجازات اسلامی و لایحه جدید قانون مجازات اسلامی با قانون انگلستان در چه مورد شباهت و تفاوت دارد و اعمال آن در آن کشورها چگونه چگونه است چون شروع به جرم مرحله ای میان مباح و ممنوع است مرحله ای حساس که باید ضوابطی دقیق و صریحی برای آن پیش بینی شود تا مرزهای فضای آزاد و کنترل شده مشخص شود و حقوق افراد مورد سوء استفاده نهادهای عدالت کیفری قرار نگیرد پس تفکیک بین مرحله مقدماتی و ارتکاب جرم تام، مستلزم شناخت مفهوم شروع به جرم است که در فاصله ی این دو مرحله قرار می گیرد این تفکیک به لحاظ فقد وصف مجرمانه برای رفتارهای مقدماتی بعید از جرم در حفظ حقوق افراد در مقابل تعقیب بی جهت و نیز حقوق جامعه در تعقیب رفتارهای مضر از اهمیت به سزای برخوردار است. و اگر در این خصوص نقض های بر قانون ما وارد است با توجه به قانون انگلستان نظریه های خود این نقایص را به طور عمده نشان بدهیم و در خصوص آن در قانون خود این نقیص ها را بر طرف کنیم.

دانلود پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پروپوزال شرع به جرم در قانون مجازات اسلامی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه سرمایه اجتماعی

پایان نامه سرمایه اجتماعی

دانلود پایان نامه سرمایه اجتماعی

پایان نامه سرمایه اجتماعی
سرمایه اجتماعی
پایان نامه سرمایه 
اجتماعی
دسته بندی علوم اجتماعی
فرمت فایل doc
حجم فایل 103 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 138

پایان نامه سرمایه اجتماعی

مقدمه

سرمایه اجتماعی در دو دهۀ اخیر به عنوان یک دیدگاه نظری مؤثر، پذیرش گسترده ای را به دست آورده، ره یافت های نظری، در این حوزه، عموماً بر بازدهی سرمایه در قالب سرمایه اجتماعی به عنوان یک فرایند سرمایه گذاری اذعان دارند. اما این بازدهی در برخی مباحث برای فرد در نظر گرفته شده در برخی دیگر برای جمع تعریف می شود. سرمایه اجتماعی گاهی اوقات دارایی فرد به شمار می آید. در آن صورت به شبکه های اجتماعی گسترده و منابع قابل دسترس برای فرد تأکید می گردد، و در مواردی دیگر به کیفیت این روابط در قالب هنجارهای اعتماد و همیاری پرداخته می شود و سرمایه اجتماعی دارایی جمع قلمداد می شود. به همین ترتیب برحسب تعاریف متفاوت از سرمایه اجتماعی کارکردهای متنوعی نیز برای آن قابل تصور است. از همین رو مفهوم سرمایه اجتماعی موضوع مطالعات وسیع و متنوع نظری و تجربی در سالهای اخیر بوده و ارتباط آن با سطوح توسعه سیاسی و اقتصادی در سطح کلان و کارآمدی و موفقیت های فردی در سطح فرد، مورد بررسی قرار گرفته است.

لذا برای دانش درک مناسب از سرمایه اجتماعی و جایگاه آن در ارتباط با نظریه های کلاسیک و جدید سرمایه، ابتدا به بررسی ماهیت سرمایۀ نظریه های گوناگون سرمایه و آرای صاحب نظران این حوزه و مقایسه آنها با یکدیگر می پردازیم.

سرمایه در مفهوم کلاسیک و جدید

مفهوم سرمایه را می توان از آزادی مارکس دنبال کرد. در مفهوم پردازی مارکس، سرمایه بخشی از ارزش اضافی است که سرمایه داران و کسانی که ابزار تولید را در اختیار دارند، از گردش کالاها و پول در فرایندهای تولید و مصرف، آن را به دست می آورند. در این گردش، به کارگران در مقابل کار (کالاشان) دست مزد پرداخت می شود که به آنها امکان  می دهد کالاهایی (از قبیل غذا، مسکن و لباس) را برای ادامه حیات خود (ارزش مبادله) خریداری کنند. اما کالای پردازش و تولید شده توسط سرمایه داران را می توان با قیمت بالاتری در بازار مصرف فروخت (ارزش مصرف کننده). در جامعه سرمایه داری سرمایه بیانگر دو عنصر مرتبط اما متمایز است. از یک سو سرمایه بخشی از ارزش اضافی است که به زعم مارکس توسط کارگران تولید شده اما نصیب سرمایه دار می شود. از سوی دیگر، سرمایه بیانگر یک سرمایه گذاری از سوی سرمایه گذاران (در تولید و گردش کالاها) به امید بازدهی و کسب سود در بازار است. سرمایه به عنوان بخشی از ارزش اضافی محصول یک فرایند است. در عین حال سرمایه و ارزش اضافی حاصل از آن مرتبط با یک بازدهی/ بازتولید فرایند سرمایه گذاری و ارزش اضافی بیشتر هستند. و این طبقۀ مسلط است که سرمایه گذاری می کند و ارزش اضافی را نصیب خود می کند. بنابراین سرمایه در مفهوم مارکسی (کلاسیک) نظریه ای درباره روابط اجتماعی استثماری میان دو طبقه است (لین[1]، 1999). از دهه 1960 به این سو، شاهد ظهور نظریه های جدید[2] سرمایه همچون سرمایه انسانی، سرمایه فرهنگی و سرمایه اجتماعی هستیم. اما به رغم تمام اصلاحات و جرم و تعدیل هایی که در این نظریه صورت گرفته، اندیشه اصلی مفهوم سرمایه یعنی «سرمایه گذاری با بازدهی مورد انتظار» در همه نظریه های زیر مجموعه نظریۀ سرمایه حفظ شده است. در عین حال، تبیین طبقاتی در مفهوم کلاسیک سرمایه، به عنوان یک جهت گیری نظری ضروری، حذف شده است (همان منبع). به طور مثال نظریه سرمایه انسانی شولتز[3] (1961) سرمایه را به مثابه سرمایه گذاری در آموزش با  بازگشت سرمایه (سود) معین در نظر می گیرد. کارگران در مهارت های فنی و دانش سرمایه گذاری می کنند تا بتوانند با کسانی که فرآیند تولید (بنگاه ها و نمایندگی های آنها) را کنترل می کنند برای پرداخت به مهارت کارشان وارد مذاکره شوند.


[1]- Lin

[2]- Neo-Capital Theories

[3]- Schultz

دانلود پایان نامه سرمایه اجتماعی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه سرمایه اجتماعی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
سمینار سرقفلی

سمینار سرقفلی

دانلود سمینار سرقفلی

سمینار سرقفلی
سرقفلی
دانلود مقاله سرقفلی
دانلود سمینار سرقفلی
پایان نامه سرقفلی
همه چیز درباره ی سرقفلی
دسته بندی سمینار
فرمت فایل doc
حجم فایل 287 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 47

سمینار سرقفلی

چكیده

با توجه به اهمیتی كه امروزه  حق سرقفلی  در املاك تجاری پیدا كرده است دراین  تحقیق و مورد بررسی  قرارمی گیرد این تحقیق به چهار فصل تقسیم می شود كه درآن عناوین ذیل بررسی می شود .

در فصل اول تعریف سر قفلی وحق كسب وپیشه  وتجارت  وتفاوت این دوباهم مطرح شده است فصل دوم ماهیت  حقوقی وفقهی حق سر قفلی  را موردبررسی  قرار داده و سیر تاریخی  آن و آرای چند تن از فقها را درمورد سرقفلی  بیان می كند. فصل سوم به بیان احكام سر قفلی و حق كسب وپیشه وتجارت  می پردازد  ودر آن  به نكاتی  در مورد حق سر قفلی اشاره شده  فصل چهارم دعاوی مربوط به حق سرقفلی وحق كسب وپیشه رابیان می كند وموارد  اسقاط حق سر قفلی  وموارد پرداخت  سر قفلی  را بیان می كند  ودرنهایت گزارش كارگاه حقوقی درمورد حق سر قفلی بیان شده .

مقدمه                                                                                                  

به نظر می رسد در اماكن تجاری  در بسیاری ازشغلها محل كار برای شخص اهمیت زیادی دارد. به این صورت كه وقتی شخصی مغازه ای  باز می كند بعد از یك مدت  اعتباری  پیدا می كند ، مشتریهایی پیدا می كندحق سرقفلی ناظر به همین حالت است یعنی حقی كه برای صاحب مغازه در رابطه با مشتریها ومحل پیدا می شود. زیرا اگرمستأجر  محل كارش را تغییر دهد مشتریهای خود را از دست می دهد ومجدداً باید از صفر شروع كند .

سر قفلی مفهومی  متمایز از حق كسب وپیشه وتجارت است و آنچه در قانون روابط مؤجر ومستأجر موردبحث قرار گرفته حق كسب وپیشه وتجارت است نه سر قفلی. با توجه به اینكه فقها درمورد خلاف شرع  بودن این نهاد حقوقی حكمی نداده اند وقانونگذار  بعداز انقلاب این پدیده پذیرفته واغلب محاكم  حتی دیوان  عالی كشور هم حق كسب وپیشه وتجارت را موردحكم قرار داده اند ودرعرف تجّار  هم این مسئله پذیرفته است دراعتبار حق كسب وپیشه وتجارت تردیدی نیست .

فهرست مطالب

 

چكیده 1

مقدمه. 2

فصل اول : كلیات.. 2

گفتار اول : تعریف سرقفلی.. 2

گفتار دوم : 8

تعریف حق كسب وپیشه  وتجارت.. 8

گفتار سوم : 10

تفاوت حق سرقفلی باحق كسب وپیشه وتجارت.. 10

فصل دوم: بررسی ماهیت  حقوقی وفقهی سرقفلی.. 12

گفتار اول : سوابق  تاریخی.. 12

سیر قانونی  مربوط به روابط موجرو مستأجر. 13

بند دوم : قانون سال 1339. 14

بند سوم : قانون  روابط مؤجر و مستأجرسال 1356. 16

بندچهارم : قانون روابط  موجر و مستأجر سال 1362. 16

بند پنجم : قانون روابط موجرو مستأجر سال 1365. 17

بند ششم : قانون  روابط  موجرو مستأجر سال 1376. 18

گفتار دوم: وضعیت سر قفلی  وحق كسب وپیشه وتجارت  ازنظرفقهی.. 19

بند اول : نظریات امام خمینی (ره) 19

بنددوم: نظریات حضرت آیت  الله خویی ( ره ) 21

بند سوم : نظر آیت  الله سید علی حسینی سیستانی.. 23

بند چهارم : سید عبدالكریم موسوی اردبیلی : 24

بندپنجم : میرزا جوادتبریزی.. 25

بند ششم : دیدگاه  دكتر سید مهدی مولوی شهری.. 25

فصل سوم : احكام سر قفلی وحق كسب وپیشه وتجارت.. 26

گفتار اول: سرقفلی دررابطه مالك و مستأجر دست اول. 26

گفتار دوم : سر قفلی دررابطه مستأجر اول  و مستأجر دوم. 28

گفتار دوم : مبلغ سرقفلی : 29

گفتار چهارم: چند نكته درباب سرقفلی : 30

فصل چهارم : دعاوی مربوط به سر قفلی وحق كسب وپیشه. 31

گفتاراول: موارد پرداخت كل سرقفلی به مستأجر. 31

مبحث دوم  : تخلیه به منظور  احتیاج شخصی موجر. 33

مبحث سوم : تخلیه محل كسب برای سكونت.. 33

گفتاردوم : موردی كه نصف سرقفلی اسقاط می شود . 34

گفتار سوم: موارد اسقاطی سر قفلی.. 36

مبحث اول: تخلیه به لحاظ تعدی وتفریط.. 36

مبحث دوم : تخلیه به لحاظ تغییر شغل. 37

مبحث سوم : تخلیه به لحاظ عدم پرداخت اجاره بها » 38

گفتار چهارم  : گزارش  كارگاه حقوقی  درمورد سر قفلی.. 39

منابع و مؤاخذ. 42

دانلود سمینار سرقفلی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
سمینار سرقفلی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین

پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین

دانلود پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین

پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین
 اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین
کان مناسب برای شعب بانک 
پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 1089 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 111

پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین

چکیده:

تعیین مکان مناسب از جمله برای یک کارخانه یا شعبه ای جهت یک بانک ویا ... یکی از کلیدی ترین و مهمترین تصمیمات استراتژیک می باشد چرا که نتایج این تصمیم گیری در درازمدت موجب ایجاد تاثیراتی در اقتصاد ،محیط زیست ، مسائل اجتماعی ، و ... می شود از جمله مهمترین تاثیرات درون سازمانی مکان یابی عبارتست از تاثیر آن بر سود دهی سازمان. تاسیس و افتتاح شعبه در مکانهای بهینه نه تنها موجب ارائه خدمات موثر و بهتر به مشتریان می گردد بلکه در مجموع کل مجموعه بانک را در یک وضعیت مطلوب و موفق قرار می دهد تصمیم های مرتبط با مکان یابی یک شعبه می تواند اثر بزرگی بر توانایی کسب و حفظ مزیت رقابتی باشد .دراین پژوهش معیارهای جمعیت ، ترافیکی ، استخدامی دربخشهای مختلف ، بانکدار و پراکندگی کسب و کار و خدمات شهری و شاخصهای مربوط به هرکدام از معیارها باتوجه به نظرخبرگان انتخاب گردیده و باتوجه به آنها پرسشنامه هایی طراحی و بین خبرگانی که با استفاده از روش دلفی انتخاب  شده بودندتوزیع گردید و پس از جمع آوری داده ها ، وزن شاخصها با استفاده از روش AHP فازی تعیین شد و درنهایت بوسیله روش TOPSIS فازی مکانها اولویت بندی گردید.

 

فهرست مطالب

عنوان                                                                                                 صفحه

1-1- کلیات پ‍ژوهش.............................................................................................................. 1

1-2-بیان موضوع ................................................................................................................. 2

1-3- اهمیت و ضرورت انجام تحقیق .................................................................................... 3

1-4- اهداف اصلی تحقیق...................................................................................................... 4

1-5- سوالات تحقیق............................................................................................................. 4

1-5-1 سوالات فرعی ........................................................................................................... 4

1-6- نوع روش تحقیق ......................................................................................................... 4

1-7- روش و ابزار گردآوری اطلاعات .................................................................................. 5

1-8- قلمرو انجام تحقیق....................................................................................................... 5

1-9-تعریف واژگان ............................................................................................................. 5

1-10 متغییر های تحقیق ........................................................................................................ 6

فصل دوم: ادبیات تحقیق

2-1- مقدمه ......................................................................................................................... 7

2-2- سیر تحول موضوع ....................................................................................................... 8

2-3- عوامل موثر در مکان یابی بانکها ................................................................................... 10

2- 3-1- انواع مدلهای مکان یابی ......................................................................................... 10

2-3-2- تشریح برخی مدلهای مهم در مکان یابی ................................................................... 10

2-4-  روش AHP............................................................................................................. 14

2-4-1- اصول فرایند تحلیل سلسله مراتبی ............................................................................ 14

2-4-2- ویژگیهای فرایند AHP .......................................................................................... 15

2-4-3- فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP  ......................................................................... 16

2-5- روش AHP فازی ..................................................................................................... 17

2-5-1- فرایند تحلیل سلسله مراتبی فازی ............................................................................. 17

2-5-2- تاپسیس فازی ........................................................................................................ 17

2-5-3- متغییر های تحقیق ................................................................................................... 18

2-5-4- سابقه تحقیقات و پژوهشهای مشابه........................................................................... 19

 2-5-5-  تحقیقات انجام شده در خارج از کشور................................................................... 20

2-6- آشنایی با بانک اقتصاد نوین ........................................................................................ 23

2-6-1- تاریخچه بانک و بانکداری ...................................................................................... 23

2-6-1-1- تاریخچه بانکداری .............................................................................................. 23

2-6-1-2- تاریخچه اسکناس ............................................................................................... 24

2-6-2- بانک‌های نوین در ایران............................................................................................ 27

2-6-3- تاریخچه بانک اقتصاد نوین ..................................................................................... 34

2-6-3-1- معرفی بانك........................................................................................................ 34

2-6-3-2- اعضای هیات مدیره بانك..................................................................................... 35

2-6-4- وضعیت فعلی شعب بانک اقتصاد نوین در کل ایران و منطقه یک استانها...................... 36

2-6-5- وضعیت شعب فعلی بانک در منطقه یک استانها ........................................................ 36

2-6-6-  سهامداران عمده بانک اقتصاد نوین ......................................................................... 37

2-6-7- چارت سازمانی بانک اقتصاد نوین............................................................................. 38

فصل سوم:  روش تحقیق

3-1- مقدمه......................................................................................................................... 39

3-2- روش تحقیق .............................................................................................................. 40

3-3- مدل انجام تحقیق ........................................................................................................ 40

3-4- متغییرهای پژوهش ...................................................................................................... 41

3-5- جامعه آماری .............................................................................................................. 41

3-6- روش نمونه گیری و تعیین حجم نمونه ......................................................................... 41

3-7- ابزار های گرد آوری اطلاعات ..................................................................................... 41

3-8- معرفی پرسشنامه ........................................................................................................ 42

3-8-1- روایی و پایایی ابزار سنجش .................................................................................... 42

3-8-1-1- روایی ابزار سنجش ............................................................................................. 42

3-8-1-2- پایایی ابزار سنجش.............................................................................................. 43

3-8-1-3- روش تجزیه و تحلیل داده ها .............................................................................. 43

3-8-4- روش دلفی............................................................................................................. 44

3-8-4-1- تاریخچه............................................................................................................. 44

3-4-8-2- روش دلفی......................................................................................................... 44

3-8-4-3- مراحل انجام روش دلفی...................................................................................... 46

3-8-4-4- موارد استفاده روش دلفی..................................................................................... 47

3-8-4-5- فواید و نقاط قوت روش دلفی............................................................................. 47

3-8-4 -6- خروجی‌های روش دلفی..................................................................................... 47

3-8-4-7- محدودیت‌های روش دلفی................................................................................... 47

3-8-4-8- نمودار روش دلفی .............................................................................................. 49

3-9- روش AHP فازی ..................................................................................................... 50

3-9-1- محاسبه وزن نهایی................................................................................................... 51

3-9-2- تجزیه و تحلیل یافته ها............................................................................................ 56

 3-9-3- مدل مفهومی پژوهش :رویکرد ترکیبی (FAHP-FTOPSIS ) ............................... 58

3-9-4-مرحله دوم تشکیل ماتریس مقایسات زوجی .............................................................. 59

3-9-5- نتایج سایرمعیار ها .................................................................................................. 61

3-10- پاسخ به سوالات تحقیق.............................................................................................. 71

فصل چهارم: نتیجه گیری و پیشنهادات

4-1- مقدمه ........................................................................................................................ 78

4-2- محدودیتهای تحقیق..................................................................................................... 79

4-3- نتیجه گیری ................................................................................................................ 80

4-4-  پیشنهادات................................................................................................................. 81

4-5- راهکارها و پیشنهادات تحقیق ...................................................................................... 81

4-6- پیشنهادهایی برای تحقیقات و پژوهشهای آینده ............................................................. 82

منابع و ماخذ........................................................................................................................ 83

پیوست ها............................................................................................................................ 87

 دانلود پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه اولویت بندی و انتخاب مکان مناسب برای شعب بانک اقتصاد نوین ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی

پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی

دانلود پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی

پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی
 جنگ نرم و عملیات روانی
جنگ روانی
پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم
 جنگ نرم
دانلود  جنگ نرم
دسته بندی پژوهش های دانشگاهی
فرمت فایل doc
حجم فایل 33 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 33

پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی

چکیده:

در تحقیق حاضر به تعریف جنگ نرم (روانی) یا عملیات روانی پرداخته شده است. همچنین مختصری به تاریخچه و پیدایش جنگ روانی، مبدا جنگ روانی و مراحل پیشرفت آن، تقسیم بندی و اهداف عملیات روانی، و اهمیت و ضرورت این امر پرداخته می شود.

 

مقدمه:

جنگ روانی وجود خود را میان قدیمی ترین جوامع انسانی تحمیل کرده است و اهمیت آن و نقشی که ایفا کرده است در جنگ جهانی اول و دوم آشکار شده، و تا دوره بعد از جنگ جهانی دوم در امر داشته است. بکارگیری جنگ روانی در دوران معاصر توسعه یافته و همگام با پیشرفت رسانه های جمعی و ارتباطات بین المللی تاثیر خود را در تغییر رفتار میلیون ها انسان نشان داده است. هنگامی که دولتهای بزرگ در سطح جهانی به اهمیت روز افزون آن واقف گردیدند و در تداع های موجود سرمایه گذاری سنگینی روی آن کردند اثرات آن آشکارتر شد کشورهای توسعه نیافته و مظلوم نظیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه زیر ضربات آن قربانی شدند، به طوریکه استمرار این جنگ موجب خسارات جسمی و روحی و روانی زیادی در جوامع ما شده است. به همین دلیل موضوع جنگ روانی نه تنها در شرایط فعلی از خطرناک ترین موضوعاتی است که جوامع درگیر آن هستند، بلکه این جنگ در تمام شرایط تاثیر خود را نشان داده است.

جنگ روانی فقط توسط نیروهای نظامی به کار گرفته نمی شود، زیرا در گذشته و زمان حال بکارگیری ارتش ها توسط سیاستمداران برای نیل به پیروزی و تحمیل اراده خود انجام گرفته است. در نتیجه ارتش و تهدید در بکارگیری آن، مبدل به وسیله ی در دست قدرتهایی شده است که از آن در جنگ روانی بر علیه کشورهای هدف استفاده می کنند.

آنها هر موقع بخواهند قبل از شروع جنگ روانی یا در حین آن یا بعد از آن میتوانند از ارتش به عنوان ابزار قدرت استفاده نمایند. سیاستمداران در روابط سیاسی با سایر کشورها از این اهرم برای تحت فشار قرار دادن دولتهای دیگر، برکناری دولتها یا قطع ارتباط اقتصادی و تجاری با آنها و اجرای عملیات جاسوسی و اطلاعاتی و معاصره کشورهای ضعیف تر و تجمل اراده خود بر آنها استفاده می کنند.

دانلود پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه تحقیق در مورد جنگ نرم و عملیات روانی ,

تاريخ : 13 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : pop | بازدید : <-PostHit->
پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن

پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن

دانلود پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن

پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن
جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن
هنر سنتی در زندگی مدرن
پایان نامه جلوه های هنر سنتی 
دانلود پایان نامه جلوه های هنر سنتی
دسته بندی پژوهش های دانشگاهی
فرمت فایل doc
حجم فایل 4309 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 46

پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن

چکیده

عناصری که مفهوم جدید را بر می‌سازند میراث روزگاران پیشین‌اند و برخی از آنها در مفاهیم کلی حضور دارند. هنر‌های سنتی ایران بر آداب عمیق معنوی مبتنی است. راز عزت و ماندگاری این هنرها را قلمرو نامحدود هنر در ­ایران ­و اهالی متعهد ایران باید دانست. بنابراین هنر سنتی امریست در خور بررسی و تحقیق چرا که درک و دریافت آن و ملبس کردن  هنر و صور­ت­های هنری آن آفرینش هنری راه ماندگار و رنگ و بوی کهنگی و زمانبندی از رخسار آن زدوده در تمامی اعصار ماندگار و جاویدان می­گرداند. هنرهای سنتی به لحاظ بُعد ماندگار و جاویدانش در تمامی شئون زندگی امروز وآینده­ی ما حضور داشته، خواهد داشت و به هیچ روی تعریفی مترادف با کهنگی نمی­یابد.

دایره همیشه به عنوان یک شکل کامل که نماد حرکت جاودانه مورد توجه هنرمندان بوده­است و بسیاری از هنرمندان        در شرق و غرب سعی کرد­ه­اند آثار خود را بر مبنای دایره یا ترکیب­هایی از دایره به وجود بیاورند. به ویژه در هنر نقاشان ایرانی نقاشان بزرگ برای  ساختن  آثار خود از ترکیب­هایی بر اساس حرکت چرخش دایره الهام گرفته­اند. نقوش اسلیمی نیز از چرخش این دایره­ها به وجود می­آیند. این شکل نشانه­ای از گنبد مینایی آسمان و عالم ملکوت است.

این پایان­نامه به صورت تحقیق کتابخانه­ایی بوده است. در این پایان­نامه سعی شده با استفاده از نقوش دایره، اسلیمی و بته که جایگاه ویژه­ای در هنر سنتی ایران دارند نقشی برای استفاده در پارتیشن ارائه شود. شیوه­ی اجرای آن به صورت فیوزینگ با کوره حرارت از بالا بوده و بر روی قاب فرفورژه ارائه گردید.

 

کلید واژه:

هنر سنتی، هنر مدرن، دکوراسیون داخلی، فیوزینگ

فهرست

چکیده 1

بیان مسئله 6

سوالات.. 6

فرضیه 6

ارائه راهکار 6

هدف کلی. 7

هنر سنتی چیست؟ 9

عناصر کاربردی در هنرهای تزئینی اسلامی. 10

بته جقه 10

اسلیمی  ( ARABESQUE  ) 11

نماد دایره در هنر سنتی. 12

تعریف هنر مدرن (modus) 14

تاریخچه مدرنیسم در ایران. 14

هنر پست مدرن( Post- MODERNISM) 15

ویژگی های هنر مدرن و هنر سنتی. 16

ویژگی های جنبش مدرن. 18

دکوراسیون تعریف دکوراسیون. 19

پارتیشن. 21

شیشه در دکوراسیون داخلی. 21

رنگ در دکوراسیون. 23

دسته بندی رنگ ها در دکوراسیون. 25

تاریخچه 28

تكنیك فیوزینگ (Fusing) 28

موارد و ابزار و روش كار فیوز 28

مرحله گرمایش اولیه 30

مرحله گرمایش سریع. 30

مرحله توقف.. 30

مرحله سرمایش سریع. 30

مرحله مقاوم سازی یا آنیلینگ.. 31

خنك كردن تا رسیدن به دمای اتاق. 32

انواع شیشه 32

اهمیت طراحی در تکنیک فیوز 34

نتیجه گیری. 35

پروژه عملی. 37

منابع و مآخذ. 40

دانلود پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه جلوه های هنر سنتی در زندگی مدرن ,